top
logo
LatvianRussian (CIS)English (United Kingdom)Deutsch (Deutschland)

Iesakām

Zini darba tiesības! Esi drošs!

Posting-Workers
BIM solutions

LCA raksti
INFORMĀCIJA MEDIJIEM PDF Drukāt E-pasts
Ceturtdiena, 04 jūnijs 2015 05:51


Eiropas arodbiedrību jaunie līderi diskutēs par nodarbinātību un līdzdalību

Rīga, 2015.gada 2.jūnijs. No 5. līdz 7.jūnijam notiks Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) organizēts starptautisks arodbiedrību jauniešu forums „Arodbiedrību jauniešu līdzdalības stiprināšana lēmumu pieņemšanā Eiropas un nacionālajā līmenī”.

Jaunie arodbiedrību līderi no Beļģijas, Francijas, Itālijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Somijas, Spānijas, Ungārijas, Zviedrijas un Latvijas dalīsies labajā praksē un diskutēs par jauniešu līdzdalības iespējām arodbiedrību kustībā, nodarbinātību un starptautiskās sadarbības uzlabošanu problēmu risināšanā.

Lasīt tālāk...
 
Seminārs "Būvkomersantu ieguvumi no standartizācijas būvniecībā" PDF Drukāt E-pasts
Piektdiena, 29 maijs 2015 12:33

 

 

 

 

Labdien! Latvijas Būvnieku asociācija sadarbībā ar Eiropas Būvnieku konfederāciju aicina apmeklēt bezmaksas semināru "Būvkomersantu ieguvumi no standartizācijas būvniecībā" š.g. 4.jūnijā plkst. 09:00 Bellevue Park Hotel konferenču zālē Parīze I, Rīgā, Slokas ielā 1. Seminārs notiek Latvijas prezidentūras ietvaros. Tā mērķis ir iepazīstināt būvniecības mazos un vidējos uzņēmumus ar standartizācijas jomu, informēt par priekšrocībām mazajiem un vidējiem uzņēmumiem piedaloties standartizācijas procesā, piedāvāt labāku izpratni par Eiropas Standartizācijas sistēmu un arī mazo un vidējo uzņēmumu pozīcijām un iespējām. Darba valoda angļu-latviešu ar sinhrono tulkošanu. Pielikumā pievienojam dienas kārtību.

Reģistrēties semināram iespējams šeit: http://goo.gl/forms/90b1E648cA

Darba kārtību skatiet šeit: http://www.lca.lv/images/stories/darba_kartiba.pdf

 
Kā un kādēļ vērts kļūt par arodbiedrības biedru PDF Drukāt E-pasts
Ceturtdiena, 28 maijs 2015 15:42

 
Apbalvos LBAS labākos sadarbibas partnerus PDF Drukāt E-pasts
Piektdiena, 08 maijs 2015 06:53

INFORMĀCIJA MEDIJIEM
LBAS APBALVOS LABĀKOS SADARBĪBAS PARTNERUS
Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) dibināšanas kongress notika 1990.gada 25., 26.maijā. Šogad LBAS ar vairākiem pasākumiem atzīmē darbības 25 gadus.

LBAS 25 gadiem veltītais sociālās partnerības pasākums „Sadarbības partneris” šogad jau desmito reizi notiks 14.maijā plkst.15.00, Rīgā, Latviešu biedrības nama Zelta zālē. Tajā tiks apbalvoti LBAS un tās dalīborganizāciju izcilākie sadarbības partneri, kas sevi pierādījuši gandrīz visa gadsimta ceturkšņa garumā.
Jau aizvadīti LBAS pasākumi reģionos – Daugavpilī, Jelgavā, Valmierā un Liepājā, kuros tika īpaši atzīmēti tie arodbiedrību pārstāvji, kas arodbiedrību kustībā aktīvi darbojušies 10, 15 un 25 gadus. Savukārt 14.maijā plkst. 9.00 notiks LBAS ESF projekta starptautiska noslēguma konference „Veiktspējas stiprināšana arodbiedrību attīstībai”.

Lasīt tālāk...
 
Starptautiskā bojā gājušo darbinieku piemiņas diena PDF Drukāt E-pasts
Piektdiena, 24 aprīlis 2015 05:53

 
« SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas »

10 lapa no 33

Mūsu partneri


bottom

Designed by Eif